شهرداری رشت
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
پیام تبریک رئیس سازمان آتش نشانی رشت به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 1400/11/22
پیام تبریک رئیس سازمان آتش نشانی رشت به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
 

شهرام مومنی در پیامی چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را تبریک گفت و برای سربلندی و عزت ملت شریف دعای خیر داشت.

متن پیام:

«جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقاً»

آیه 81 سوره اسراء

دهه مبارک فجر که طلوعی مبارک و پرفروغ و نقطه عطفی با نام با شکوه انقلاب اسلامی را در بن خود جای داده؛ نشان از مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی است.

بدین وسیله با ارج نهادن به خون پاک شهدا، دهه مبارک فجر را که آغاز گر انقلابی مبارک در سرزمین کهن ایران اسلامی است و پایه های نظام استبدادی و سلطه ستم شاهی برای همیشه از جا برچیده شد و فصلی نو از حیات ملت بزرگ ایران در پرتو معنویت، عزت، آزادی و استقلال آغاز شد را گرامی میداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با یاد وخاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب ، این ایام فرخنده را به تمامی مردم شریف ایران خصوصا جامعه آتش نشانان و خانواده و همسران عزیزشان که جهادگرانه و با همدلی و همراهی در راه خدمت به شهر و شهروندان تلاش می کنند تبریک و تهنیت گفته از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون این ملت را آرزومندم .

موفق و پیروز باشید.

 
 
تعداد بازدید: 8246
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal