شهرداری رشت
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
وزش شدید باد و پوشش بیش از 44 مورد آتش سوزی در کمتر از 12 ساعت/ آتش نشانی رشت 1400/09/11
وزش شدید باد و پوشش بیش از 44 مورد آتش سوزی در کمتر از 12 ساعت/ آتش نشانی رشت

 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، وزش شدید باد و تعدد آتش سوزی ها در روز چهارشنبه 10 آذر 1400 فراخوان و تلاش مضاعف آتش نشانان را رقم زد.

شهرام مومنی رییس سازمان آتش‌نشانی رشت از فراخوان تیم های عملیاتی آتش نشانان در ایستگاه های آتش نشانی رشت خبر داد و گفت: از 8 صبح امروز تا کنون به ساعت 22:30 مرکز کنترل 125 آتش نشانی پاسخگوی بالغ بر 900 تماس شهروندان بود.

وی بابیان اینکه از میان 44 مورد عملیات محوله 34 مورد آن آتش سوزی علفزار و ضایعات بوده است گفت: یک مورد آتش سوزی واحد مسکونی( با کاربری انبار)دو مورد آتش سوزی منزل مخروبه، یک مورد احتمال آتش سوزی در حین ایزوگام، یک مورد آتش گرفتن تابلو تبلیغاتی بانک، دو مورد احتمال سقوط اجسام، دو مورد خدمات ایمنی و یک مورد حریق خودرو بوده است.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه در این حوادث به کسی آسیب جانی نرسید، گفت: وضعیت فراخوان تا عادی شدن ادامه خواهد داشت و ازشهروندان خواستاریم با توجه به وزش شدید باد از پارک خودروها در کنار ساختمان های در حال احداث به شدت خودداری کنند.

تعداد بازدید: 1827
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal