شهرداری رشت
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
دوره آموزش تخصصی نحوه صحیح تهویه و تخلیه دود در آتش سوزی ها در حال برگزاری است /آتش نشانی رشت 1399/04/25
دوره آموزش تخصصی نحوه صحیح تهویه و تخلیه دود در آتش سوزی ها در حال برگزاری است /آتش نشانی رشت
 

125 رشت-به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمـومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، دوره آموزشی تخصصی نحوه صحیح تهویه و تخلیه دود در آتش سوزی ها توسط فن های فشار مثبت و منفی با حضور بالغ بر 84 فرمانده و معاونین 14  ایستگاه آتش نشانی و در دو روز متوالی"24 و 25 تیر 99" در سـالن همایش سازمان آتش نشانی رشت در حال برگزاری است.

معاون آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در این باره گفت: برگزاری این دوره های آموزشی علاوه بر ایجاد انگیـزه بیشتر در بین فرماندهان و معاونین، موجب می شود با نظارت دقیق به کار نیروهای تحت امر خود، عملیات امدادرسانی به شهروندان حادثه دیده به بهترین شکل ممکن و بدون نقص صورت گیرد.

شایان ذکر است: در این کلاس آموزشی که شامل آموزش های تئوری و عملی همراه با نمایش فیلم است، علاوه بر آشنایی با اصول ایمنی، چگونگی مقابله با آتش سوزی ها و مهارت های تخصصی تهویه محل آتش سوزی ها را فرا گرفتند.

گفتنی است: تمامی مانورها و آموزش ها در راستای تفهیم و پیاده سازی سیستم مدیریت در حادثه(ICS) مطابق با روش های عملیات استاندارد(SOP) های سازمان با هدف بالا بردن سطح عملکرد و مهارت نیروهای آتش نشان انجام شده است.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 311
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal