شهرداری رشت
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
محبوس شدن راننده در پی سقوط و واژگونی خودروی سواری/ آتش نشانی رشت 1398/05/16
محبوس شدن راننده در پی سقوط و واژگونی خودروی سواری/ آتش نشانی رشت
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه محبوس شدن راننده خودروی سواری در ساعت 8:47 صبح امروز 16 مرداد 98 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا 5 تن از آتش نشانان بهمراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی با بیان اینکه این حادثه در جاده تهران روبروی پایانه رخ داد، افزود: یکدستگاه خودروی سواری پراید، بعللی پس از خارج شدن ازمسیر اصلی خود به داخل نهر کنار جاده سقوط کرد.

مومنی ضمن اشاره به محبوس شدن راننده در داخل خودرو افزود: تیم نجات آتش نشانان اعزامی از ایستگاه 10 آتش نشانی سریعا نسبت به ایمن سازی و نیز خارج کردن راننده مصدوم به بیرون از خودرو اقدام کردند.

وی علت حادثه را توسط کارشناسان در دست بررسی خواند و ادامه داد: راننده 55 ساله که به شدت از ناحیه سر، صورت، دست و پا دچار مصدومیت شده بود توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 400
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal