شهرداری رشت
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
 تلاش برای دریافت نشان بین المللی پلنگ برفی توسط آتش نشان شهر باران ادامه دارد/ آتش نشانی رشت 1398/02/16
تلاش برای دریافت نشان بین المللی پلنگ برفی توسط آتش نشان شهر باران ادامه دارد/ آتش نشانی رشت
 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-  جواد پیروی آتش نشان شهر باران، بهمراه مهران نجفی کوهنورد دیگری از دیار گیل و دیلم در مرداد ماه سال 97 توانسته بودند در پیکاری سخت به فتح قله لنین نائل آیند.

همین گزارش حاکی است:  شرح حال صعود به قله لنین قرقیزستان و همچنین تجلیل از قهرمانان و حامیان کوهنوردی استان گیلان عصر روز شنبه 14 اردیبهشت 98 و در سالن تماشاخانه هامون تحت عنوان گذر از مرزها با حضور جمعی از کوهنوردان برگزار شد.

گفتنی است: پیروی آتش نشان شهر باران در گام بعدی قصد انجام پروژه صعود به دو قله کورژنوسکایا 7105 و سامانی 7495 را داشته که در صورت دریافت اسپانسر و تامین بخشی از هزینه های مالی در تابستان سال 98  انجام خواهد گرفت.

شایان ذکر است: نشان پلنگ برفی از طریق فدراسیون کوهنوردی روسیه به کوهنوردان با تجربه ای که بتوانند موفق به فتح 5 قله با ارتفاع بیش از 7 هزار متر در منطقه پامیر و تیان شان رشته کوه هیمالیا صعود کنند اهدا خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 122
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal