شهرداری رشت
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
پوشش 26 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1397/11/13
پوشش 26 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 48 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در 26 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 48 ساعت گذشته پاسخگوی 755   تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع 26 مـورد عملیات آتش نشانان 7 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی، 3 مورد رها سازی حلقه های انگشتری از انگشت شهروندان ، 7 مورد استقرار خودرویی ، 2 مورد بازدید ایمنی از منزل مسکونی و خودرو، 3 مورد خدمات ایمنی و 4مورد دیگر شامل: حریق انباری، حریق تجاری، سقوط خودرو داخل کانال آب و احتمال سقوط درخت بوده است

وی در ادامه به آتش سوزی تجاری در ساعت 23:23 پنج شنبه 11 دی ماه 97 خبر داد و افزود: این آتش سوزی در بلوار ولیعصر (ع)، رخ داد و 14 آتش نشان بهمراه 5 دستگاه خودروی اطفایی نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی اقدام کردند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید ادامه داد: علت این آتش سوزی اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام بوده است.

شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با 14 ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان بوده که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری؛ 16 افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

 

 
تعداد بازدید: 20
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal