شهرداری رشت
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
شهردار منطقه 3 در جلسه درآمدی بر راهکارهای مناسب در جهت افزایش درآمد در روزهای پایانی سال تاکید کرد 1397/11/07
شهردار منطقه 3 در جلسه درآمدی بر راهکارهای مناسب در جهت افزایش درآمد در روزهای پایانی سال تاکید کرد

شهردار منطقه 3 در جلسه درآمدی بر راهکارهای مناسب در جهت افزایش درآمد در روزهای پایانی سال تاکید کرد

جلسه درامدی منطقه 3 به ریاست مهندس رضا کحالی شهردار منطقه و با حضور مهندس مهرداد عیسی پور معاون فنی و شهرسازی ، هاجر خرمدل معاون مالی و اقتصادی ، مهندس مرتضی داودی رییس حراست ، حمیدرضا محمدی رییس بازرسی ، خدیجه حسن زاده رییس اداره درآمد و نوسازی ، مهندس محمد نورهان مسئول نوسازی، یعقوب کریم پناه مسئول تخلفات ساختمانی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مهندس رضا کحالی در این جلسه با اشاره به اینکه تلاش همکاران در منطقه بر کسی پوشیده نیست، تاکید کرد:  در این روزهای حساس باید با راهکارهای مناسب بر تلاش خود بیفزاییم تا بتوانیم درآمد را افزایش دهیم .

وی برخی از موارد را منجر به رکود درآمد در شهرداری عنوان کرد و گفت: در این ماههای پایانی باید در پرونده ها بازنگری و بررسی صورت گیرد اما فشار مضاعف بر مردم را قبول ندارم.

مهندس کحالی از مسئولین درآمدی خواست تا سیستم های اخذ درآمد کاملا فعال شده و نواقص و نیازمندی ها و کمبود پرسنلی را به اطلاع وی رسانده تا درصدد رفع مشکلات براید و کمکی به سهولت در امور درامدی ایجاد شود.

شهردار منطقه 3 در این جلسه فروردین ماه را یکی از ماههای سخت در شهرداری عنوان کرد و گفت: با توجه به تعطیلات در این ماه باید از هم اکنون بفکر هزینه ها و پرداختیها در این ماه باشیم .

وی گفت: با توجه به اینکه هزینه های جاری در حال افزایش است ولی متاسفانه هزینه های عمرانی کاهش یافته است و این امر به نفع شهرداری نیست.

مهندس رضا کحالی در این جلسه با ارائه راهکارهای مناسب در جهت افزایش درآمد منطقه از پرسنل و مسئولین خواست تا مانند همیشه با همدلی و همراهی دست به دست هم در رفع مشکلات موجود برایند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد و گفت: تلاش در دو ماهه پایان سال و افزایش درآمد برای پرداخت حق و حقوق پرسنل با شرایط اقتصادی موجود می تواند حلاوت و شیرینی آغاز سال جدید را بیشتر نماید.

تعداد بازدید: 59
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal