شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
به همت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رشت: مانور ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت برگزار شد 1397/10/02
به همت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رشت: مانور ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت برگزار شد

همزمان با شروع فصل سرما مانور ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت با حضور علی بهارمست سرپرست شهرداری، علی مقصودی معاون خدمات شهری، محمد باقر بشردانش مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری و جمعی از اعضا شورای اسلامی شهر رشت و مدیران ستادی در شهرک مسکن مهر برگزار گردید.

علی مقصودی هدف از برگزاری این مانور را سنجش آمادگی کامل ماشین آلات دانست و اظهار داشت: حوزه خدمات شهری شهرداری همچون سال های گذشته در صدد است که با ارائه خدمات بهتر و برنامه ریزی و هماهنکی های لازم در بین مناطق پنج گانه و سازمانهای ذیربط و همچنین باز نگه داشتن مسیرهای اصلی در صورت بارش برف سطح رفاه و سطح  بهره بردن شهروندان از این موهبت الهی را بالا ببرد.

 
 

وی از تدوین دستورالعمل عملیات زمستانی شهرداری رشت خبر داد و افزود: در این دستورالعمل وظایف کلیه واحدها و بخش های مرتبط با خدمات شهری مشخص شده تا در صورت بحران احتمالی برف در کوتاه زمان ممکن جهت خدمات رسانی در سطح شهر حاضر شوند.

 
 

محمد باقر بشردانش نیز از انجام مکاتبات لازم با بخش خصوصی جهت تجهیز ناگاون خودرویی شهرداری خبر و اظهار داشت: در کنار استفاده از ماشین آلات ستاد مدیریت بحران در صورت نیاز از ظرفیت بخش خصوصی نیز برای افزایش و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان استفاده خواهد شد.

 
 

مدیر هماهنکی و نظارت بر خدمات شهری همچنین با اشاره به فرسودگی برخی از ماشین آلات گفت: این فرسودگی ها علاوه بر تحمیل هزینه های سنگین به شهرداری در بسیاری اوقات منجر به  اتلاف وقت در خدمت رسانی به شهروندان می شود که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام گرفته و همچنین نوسازی و خریداری ماشین آلات جدید خدمات که در شان شهروندان می باشد را ارائه دهیم.

 
تعداد بازدید: 46
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal