شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
مهار آتش در میان جنگل های گیلان 1397/04/16
مهار آتش در میان جنگل های گیلان
 

8 ساعت تلاش نفس گیر آتش نشانان در جنگل های گیلان

125 رشت _به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت،  آتش سوزی در دل جنگل های شهر صنعتی رشت مسیر منتهی به ورودی اول از ساعت 12:57 دقیقه ظهر روز جمعه 15 تیر 97 آغاز شد.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: وسعت این آتش سوزی و همچنین صعب العبور بودن منطقه دسترسی به آتش در برخی نقاط؛ عملیاتی بسیار سخت و نفس گیر را برای آتش نشانان رقم زد.

وی در ادامه گفت: 25 آتش نشان، پنج دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان از 3 ایستگاه آتش نشانی بهمراه دو خودروی آبرسان از سازمان سیما منظر و فضا سبز، یکدستگاه لودر از منطقه 5 شهرداری رشت در محل حادثه فعالیت داشتند.

8 ساعت تلاش مداوم

رمضانی علت  این حادثه را بی احتیاطی و عوامل انسانی عنوان کرد و گفت: متاسفانه این آتش سوزی که در میانه جنگل رخ داده بود بواسطه گرمای هوا و کاهش رطوبت زمین به شدت و سرعت در حال گستـرش بود.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات بیدریغ آتش نشانان بواسطه اطفای آتش سوزی های مکرر روزها گرم تابستان افزود: دو تن از آتش نشانان از ناحیه دست راست و چشم چپ دچار آسیب دیدگی شدند که هم اینک تحت درمان بوده و حال عمومی شان خوب است.

 #شهری_ایمن_با_مشارکت_شهروندان

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 31
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal