شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
آتش سوزی منزل مسکونی در بلوار شهدای گمنام/رشت 1397/04/12
آتش سوزی منزل مسکونی در بلوار شهدای گمنام/رشت
 
 

125رشت_به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این آتش سوزی در ساعت 15:58 دقیقه دوشنبه 11 تیر 97 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

همین گزارش حاکی است: 12 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان بهمراه 31 آتش نشان و 10 افسر ارشد به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام، خیابان شهید خجسته، کوچه دوازدهم اعزام شدند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه، شعله و دود از سقف یک خانه ویلایی"دوبلکس" مشاهده می شد.

وی با بیان اینکه شدت شعله های آتش از دو سمت در حال سرایت به خانه های ویلایی همجوار بود، ادامه داد: آتش نشانان ضمن انجام تمهیدات ایمنی سریعا نسبت به پیشگیری از گسترش و اطفای آتش اقدام کردند.

رمضانی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام دانست و گفت: با توجه به شدت خسارات وارده خوشبختانه از گسترش شعله های آتش به دامنه و سقف منازل مسکونی همجوار پیشگیری شد.

همین گزارش حاکی است: در این حادثه تجمع شهروندان و کوچه های تنگ و باریک بسیار مشهود بود ولی خوشبختانه حضور به موقع تنی چند از شهروندان فهیم رشتی در مسیر اعزام و راهنمایی جهت مسیریابی و رسیدن به موقع آتش نشانان به محل حادثه بسیار قابل ستایش و ستودنی بود.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 34
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal