شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
آتش بی احتیاطی بر جان علفزارهای رشت 1397/04/11
آتش بی احتیاطی بر جان علفزارهای رشت
 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحـریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی درشیفت کاری گذشته مصادف با یک شنبه 10 تیر یک هزار و سیصد و نود و هفت،  31 مورد عملیات حریق، حادثه و خدمات ایمنی را سپری داشتند.

شهـرام مومنی معاون عملیات سازمـان آتش نشانی در گفتگو با روابط عمومی این سازمان گفت: ستاد فرماندهی و مرکز کنترل 125 آتش نشانی در شیفت کاری گذشته؛ پاسخگوی بالغ بر یک هزار و 200 تماس شهروندان بوده اند.

وی در ادامه ضمن اشـاره به 31 مورد عملیات اطفای حریق، حادثه و همچنین خدمات ایمنی در روز گذشته، افـزود: اطفای نفس گیـر آتش سـوزی علفـزارها با 11 مورد، همچنان صدر نشین عملیات های روز گذشته بوده ا ند.

مومنی با اشاره به یک مورد عملیات نجات شهروند 70 ساله رشتی، افزود: نقص فنی قفل درب ساختمان موجبات محبوس شدن شهـروند را فراهم نموده بود که خوشبختانه بدون هیچ گونه آسیبی نسبت به خارج کـردن وی اقدام شد.

همین گـزارش حاکی است: یک مورد عملیات اطفای حریق منزل مسکونی، 8 مورد عملیات نجات محبوس شدن در آسانسور، دو مورد نجات حیوانات، 6 مورد انجام تمهیدات ایمنی بواسطه اتصالات کابل و ترانس برق معابر و دو مورد خدمات ایمنی از دیگـر عملیات های روز گذشته بوده که  در مجمـوع با اعزام 121 آتش نشان و 40 دستگاه خودروی اطفایی و نجات انجام گـرفت. 

 
 
تعداد بازدید: 23
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal