شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
تلاش آتش نشانان برای نجات جان کارگر جوان محبوس شده در گودال 1397/04/02
تلاش آتش نشانان برای نجات جان کارگر جوان محبوس شده در گودال
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه محبوس شدن کارگر 39 ساله در ساعت 10:03 دقیقه صبح امروز 2 تیر 97 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد.

همین گزارش حاکی است: سریعا 7 آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی بهمراه دو خودروی نجات از ایستگاه ها 13و 5به محل حادثه واقع در جاده فومن- روبروی دخانیات- خیابان توحید اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: بواسطه ریزش شدید آوار کارگر جوان از ناحیه پا و کمر محبوس شده بود که بعلت احتمال ریزش های مجدد، سریعا آتش نشانان اعزامی نسبت به ایمن سازی و خارج کردن مصدوم از گودال اقدام کردند.

وی در ادامه مصدومیت کارگر را از ناحیه کمر و پای راست عنوان داشت و گفت: مصدوم سریعا جهت اعزام به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

همین گزارش حاکی است: در کمتر از 5 دقیقه پس از عملیات نجات توسط آتش نشانان، مجموع حفاری های صورت گرفته به داخل گودال ریزش داشت که این مهم  بیانگر ارزش زمان برای آتش نشانان و عملیات های پیش رو می باشد.

در پایان به شهروندان فرهیخته شهرخلاق رشت توصیه می شود: در مسیر های اعزام آتش نشانان به محل حوادث و همچنین محل عملیات ها با رعایت نکات ایمنی یاریگر آتش نشانان شهر باشند.

 

 
 
تعداد بازدید: 30
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal