شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت :تشریح برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر 1397/04/01
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت :تشریح برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر

تشریح برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر

دکتر علیزاده ، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برنامه های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر را تشریح کرد.

علیزاده از برپایی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر از 2 الی 4 تیر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت خبر داد و گفت: این نمایشگاه با مشارکت سازمان هلال احمر،آموزش و پرورش،پلیس مبارزه با مواد مخدر،معاون اجتماعی نیروی انتظامی،بهزیستی،سمن های مردم نهاد و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می شود.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت هدف از برپایی نمایشگاه را آگاه سازی مردم در خصوص آسیب های اجتماعی،اعتیاد و مضرات استفاده از مواد مخدر عنوان کرد.

علیزاده خاطرنشان کرد: در سه روز این نمایشگاه مشاوره روانشناسی و فیلم های آموزشی جهت اگاهی خانواده ها از مضرات مواد مخدر به معرض دید عموم خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه در روز افتتاح نمایشگاه هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، زنجیره انسانی با جمعیت هلال احمر گیلان و سازمان های مردم نهاد در پیاده راه فرهنگی شهرداری انجام می شود بیان کرد: در روز افتتاح نمایشگاه رژه ناوگان خودرویی سازمان های متولی مبارزه بامواد مخدر نیز انجام می شود.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت عنوان کرد: به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در روز سوم تیرماه اختتامیه مسابقات جام رمضان ویژه بانوان در سالن حجاب برگزار خواهد شد.

علیزاده با اشاره به دیگر برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر اذعان داشت: در روز چهارم تیرماه همایش پیشگیری از اعتیاد در اداره کل بهزیستی استان گیلان برگزار می شود و از کلیپ”فردا هم دیره” توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت رونمایی خواهد شد.

علیزاده افتتاح ایستگاه مشاوره روانشناسی رایگان در پیاده راه فرهنگی شهرداری را از دیگر برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و گفت: دو ایستگاه سیار در خصوص اطلاع رسانی از آسیب های اجتماعی و اعتیاد در محلات جماران،معلولین با مشارکت سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری و پلیس مبارزه با مواد مخدر و سمن ها دایر می شود.

وی خاطرنشان کرد: علائم هشدار دهنده برای جلوگیری از مصرف مواد مخدر نیز در طول هفته از طریق تبلیغات محیطی نظیر استندها،تابلوهای وی پی اس پشت چراغ قرمز و …انجام می شود.

 

تعداد بازدید: 61
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal