شهرداری رشت
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
شهروندان عزیز ، می توانند در قسمت ارتباط با ما ، کلیه درخواستها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولین برسانند شهرداری رشت
بیش از 140نفر از پرسنل شهرداری رشت به عضویت اهدا عضو در آمدند 1397/03/03
بیش از 140نفر از پرسنل شهرداری رشت به عضویت اهدا عضو در آمدند
 مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری خبرداد : بیش از 140 نفر از پرسنل شهرداری رشت به عضویت اهدا عضو در آمدند.
 
 
 
 
مجتبی شهرستانی مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری رشت ضمن تبریک فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت برنامه ثبت اهدا عضو پرسنل شهرداری مدتی در شهرداری رشت به اجرا در آمده است .

وی با اشاره به اینکه مسئله اهدای عضو در بسیاری از کشورها به عنوان یک دغدغه جدی برای افراد مطرح بوده گفت: در بسیاری از کشورهای توسعه یافته نیز اهدای عضو پس از مرگ مغزی به راحتی انجام نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون تعداد زیادی از بیماران در نوبت دریافت اهدای عضو قرار دارند، تصریح کرد: با گسترش فرهنگ اهدای عضو بیماران مرگ مغزی، جان تعدادی از شهروندان نجات پیدا خواهد کرد .

مجتبی شهرستانی اذعان داشت:خوشبختانه پرسنل فداکار و زحمتکش شهرداری رشت مانند همیشه در امور خیر پیش قدم بوده و هستند و تاکنون بیش از 140 نفر از پرسنل محترم شهرداری فرم اهداء عضو را تکمیل کرده و در نوبت دریافت کارت اهداء عضو هستند . این امر خیر مورد استقبال بیش از صد و چهل نفر از پرسنل قرار گرفته است که با این کار می توان شادی را به زندگی دیگران وارد کنیم و بدون تردید این کار موجب رضایت خداوند نیزخواهد بود.

وی در پایان افزود: امیدواریم بتوانیم در این کار خدا پسندانه در این ماه مبارک که ماه میهمانی خداست با تلاش مضاعف به نتیجه مطلوب دست یابیم.

 
تعداد بازدید: 50
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal